TARİHÇE

Adanuroğulları İnşaat’ın temelleri 1980 yılında Almanya’da bir aile şirketi olan NURTECH BAU GmbH ‘nın kuruluşu ile atıldı. Almanya’da İnşaat sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren Mehmet Hatip ADANUR 36 yıllık iş deneyimini, mali gücünü ve teknik yetkinliklerini kullanarak sayısız projeye imza atmış, 2009 yılında sektörde yeni bir anlayış ve dinamizm oluşturma hedefiyle Türkiye’ de ADANUROĞULLARI İNŞAAT firmasını kurmuştur. ADANUROĞULLARI İNŞAAT bugün Avrupa standartlarında kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güçlü bir uluslararası yatırımcı olarak dikkat çekerken inşaat sektöründe gelecek kuşaklara değer katan yaşam alanları oluşturmaya devam etmektedir.

HAKKIMIZDA

ADANUROĞULLARI İNŞAAT 1988 yılından bugüne geleneksel değer ve üretim kalitesini koruyarak, değişikliklere açık bakış açısı ile sürekli daha iyiye ulaşma azmi ve gayreti içindedir. Yurtiçi ve yurtdışı sahada uzmanlaştığı inşaat alanında konut sektörünü temel alan olarak görmüş ve sadece bu alanda kaliteli sonuçları hedeflemiş, fark oluşturmayı başarmış bir kuruluştur. ADANUROĞULLARI İNŞAAT konut projelerinde insan odaklı çalışma esastır. Projelerimizin gerçekleştirildiği alanlar tüm fiziki, teknik ve sosyal şartların dikkate alındığı alanlardır. Başka bir deyişle firmamız nezih ve insan yaşamını önemseyen, şehirleşme, ulaşım ve sosyal donatı alanları önemsenerek, bu kriterlere uygun alanlarda inşa edilir. Öncelikle deprem dayanımı, çevre tanzimi, kullanılabilirliğin en üst düzey de tutulduğu projelerinde, en kaliteli malzeme kullanımı koşulsuz bir tercihtir. Tüm detaylar proje ve uygulama aşamasında uzman ekiplerce incelenerek, büyük bir titizlikle gerçekleştirilir. Konutlarımızın yapım süreleri satışa endeksli olmadan, güçlü ekonomik yapımızla belirlediğimiz sürede tamamlanır. Projelerimizde konfor, estetik ve teknoloji beraber yürütülen ayrılmaz bölümlerdir. Bugüne kadar bu bakış açısıyla bitirilmiş birçok projemiz mevcut olup, sadece konut satışı değil sonrasında da müşteri memnuniyeti sürekli dikkate alınır, gerekli hizmet ve destek devam eder.


SİZE HAYAL DEĞİL, HAYALİNİZDEKİ GERÇEĞİ VERİYORUZ!

ABilindiği üzere birçok inşaat firması konutlarını henüz proje ve temel ya da yapım aşamasında müşterilerine sunmaktadır. Bizi bu SAT-YAP firmalarından ayıran en önemli farklılık bizim bir YAP – SAT firması oluşumuzdur. Biz bir projemizi değerlendirir, teknik alt ve üst yapısını gözden geçirir, tüm bina inşaatı bitirilir ve en son işlemine kadar tamamlanır ve siz değerli müşterilerimize sunulur. Kısacası gerçeğini görmediğiniz, sadece maket ya da katalogdan gördüğünüz ve bitince neye benzeyeceğini bilmediğiniz bir konut satış sistemimiz yoktur. Firmamız konutunuzu tamamen bitirip ‘aynı gün taşınabileceğiniz’ bir şekilde size sunar ve siz neye para ödediğinizi bilir ve hayal kırıklıklarından uzak olursunuz.